Yazıcı Fotokopi satış teknik servis

Yazıcı Fotokopi satış teknik servis

Yazıcı Fotokopi satış teknik servis

Sürekli gelişen baskı teknolojileri, birçok kuruluşun ihtiyacı olan teknik destek, araç ve sarf malzeme ihtiyacını beraberinde getirmektedir.
Misyonumuz ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak ve her türlü yazıcının satış, bakım ve onarımını hızlı güvenli ve kaliteli hizmet ilkeleri ile beklentinizi karşılamaktır.
Her marka ve model yazıcı, orijinal toner, muadil toner, kartuş ve sarf malzeme yedek parça stoklarımız elimizde bulunmaktadır.
Destek hizmetlerimiz sayesinde sarf malzemelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sarf malzemelerimiz sayesinde baskı kalitesini koruyup ofis giderlerini en aza indirmenizi hedeflemekteyiz. 
Başlangıçtan bu yana bu işte profesyonel olmaya bilinçlenmeye ve her yeni piyasaya sürülen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilere daha fazla hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz.
 Her markaya ve modele uyumlu muadil toner ve orijinal toner, kartuş, şerit çeşitlerimiz ile yüksek kaliteli baskıyı en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.
Toner dolumu yaptığımızda dolum için alınan tonerleriniz son teknoloji makinalar ile ilk haline gelecek şekilde temizlenir ve daha sonra dolum işlemi gerçekleştirilir.
Eskimiş değişmesi gereken özelliğini kaybetmiş parçalar müşteriden onay aldıktan sonra belirli ücret karşılığında değişimi yapılır.
Ve en son olarak her parça test aşamasından geçirilerek güvenli bir şekilde paketlenip müşteriye teslim edilir.
 Firmamız müşterilerimizin satın alma talebi ile başlayan sürecin doğru, etkin ve en düşük toplam maliyet ile gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.
Ürün hizmet faaliyet analizi ile firmamızın en uygun en ekonomik donanıma sahip olması ile birlikte daha yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.
Elimizde birçok marka ve modelde yazıcı, kartuş ve toner çeşitleri bulunmaktadır. Bu modeller şunlardır: 
-HP          -XEROX   -OKI    -EPSON    -LEXMARK    -RICOH   -BROTHER  -SAMSUNG    - CANON 
-KYOCERO